Chcesz sięgnąć po sprawdzone rozwiązanie, które sprawdzi się przez cały rok? Odpowiedź jest prosta – butelka termiczna. Poznaj sposób na ulubiony napój w idealnej temperaturze, gdziekolwiek jesteś. Zainteresowany? Dowiedz się więcej!

Butelka termiczna – co warto wiedzieć?

Butelka termiczna została stworzona z myślą o wygodnym, ale i estetycznym przechowywaniu napojów. Dzięki niezwykłym możliwościom, takim jak zachowanie zarówno niskiej jak i wysokiej temperatury napojów (utrzymanie temperatury do 12 godzin w zależności od otoczenia) butelka termiczna przyda ci się przez cały rok, niezależnie od pogody. Butelka termos na wodę jest wykonana z wysokiej jakości stali kwasoodpornej (z tworzyw wolnych od szkodliwego bisfenolu A), dzięki czemu nie utrzymuje oraz nie przenosi zapachów. Ponadto butelka termiczna jest nie tylko wyjątkowo wytrzymała, ale i łatwa w czyszczeniu, a co za tym idzie, będzie służyć ci przez naprawdę długi czas. Wiesz już co kryje w sobie termiczna butelka, ale po który model warto sięgnąć? Odpowiedź znajdziesz poniżej!

Jaka butelka termiczna? Postaw na polską markę Dafi!

Nie wiesz po którą butelkę termiczną sięgnąć? Postaw na sprawdzone rozwiązanie, czyli termiczną butelkę Easy od polskiej marki Dafi. Warto wiedzieć, iż model ten jest certyfikowany oraz skontrolowany zgodnie z zarówno polskimi, jak i europejskimi normami jakości i bezpieczeństwa. Ponadto trwałość i niezawodność zostały potwierdzone badaniami laboratoryjnymi. Ale to nie wszystko. Co jeszcze warto o niej wiedzieć?:

– butelka termiczna Easy została wykonana z wysokiej jakości materiałów, z wyjątkową dbałością o detale

– termiczna butelka utrzymuje temperaturę zarówno ciepłych, jak i zimnych napojów do 12 godzin w zależności od temperatury otoczenia

– jest wytrzymała oraz odporna na uszkodzenia

– wykonana z certyfikowanej stali nierdzewnej 18/8

Butelka termos na wodę – co zyskasz?

– będziesz EKO (ograniczysz zużycie jednorazowych opakowań, w których często sprzedawana jest kawa lub herbata np. na stacji benzynowej, ponieważ swój ulubiony napój w idealnej temperaturze będziesz miał zawsze przy sobie)

– zaoszczędzisz swoje pieniądze (swój ulubiony napój będziesz miał przy sobie, dzięki temu nie będziesz wydawać pieniędzy na kawę lub herbatę w kawiarni)

– zapewnisz sobie komfortowe rozwiązanie

– jest stworzona z tworzyw wolnych od szkodliwego bisfenolu A

– posiada wygodny uchwyt

– jest dostępna w ośmiu kolorach (szary, różany, stalowy, biały, flamingowy, miętowy, wrzosowy, czarny)

– jest dostępna w wygodnej pojemności (490 ml)

Butelka termiczna – gdzie może ci się przydać?

– w domu

– w pracy

– na uczelni

– w szkole

– na spacerze

– podczas aktywności

– podczas wypadów za miasto

Jaka butelka termiczna? Dowiedz się więcej na stronie dafi.pl/produkty/butelka-termiczna/. Wejdź, znajdź model dla siebie, kup i każdego dnia korzystaj z nowych możliwości.